Jaká je nejvýhodnější hypotéka?

1.10.2015

Sjednat si hypoteční úvěr, to je dnes poměrně snadná záležitost. Dobře, ale kde vlastně najít tu nejlepší možnou nabídku a nestrávit probíráním různých bank a nebankovních institucí celý týden času? Řešení je velmi snadné, zkuste si prohlédnout naše porovnání hypoték! Největší banky na jediné stránce, základní údaje o každé hypotéce, stačí jen rozkliknout a přečíst si více informací, je jich tu opravdu spoustu!

A co takhle hypotéka České spořitelny? Tato banka nabízí různé formy hypotéky, zkuste si je prohlédnout, jestli Vám třeba některá skutečně – jak se říká – padne do oka. Půjčit si totiž můžete až sedm milionů korun a úrok začíná na velmi sympatických 2,39 procenta. Vyřízení hypotečního úvěru je přitom zcela bezplatné. Vše lze vyřídit po internetu, postačí jen dvě minuty Vašeho času. Dobu splácení pak lze rozložit až na dobu 360 měsíců, jinak řečeno – znamená to možnost splátkového kalendáře až na třicet let. S výhodným úrokem si tak pořídíte bydlení skutečně snadno, není proč se čehokoliv bát!

Další možností, kterou na našem trhu máte, je třeba taková Era hypotéka. Ta přichází s úrokem od 2,19 procentního bodu, vyřízením zdarma a možností vzít si úvěr až do výše deseti milionů korun. Vyřízení během pár okamžiků online je naprostou samozřejmostí. Můžete si koupit nemovitost, ale třeba také rekonstruovat své bydlení tak, aby bylo trochu modernější. Nebo klidně jen refinancovat úvěr? Je na Vás, co si vyberete!

Hypoteční úvěr je dnes asi nejvýhodnější v historii, takže by byla škoda tak výjimečné nabídky nevyužít. Taková zajímavá možnost tu zase dlouho nebude, proto pokud hodláte rekonstruovat své stávající bydlení nebo se vrhnout do něčeho nového a začít třeba i stavět, není to vůbec žádný problém. Nechte si podat pomocnou ruku od banky a získejte výhodnou hypotéku podle svého gusta!

Žádné komentáře

Komentáře nejsou povoleny.