Krátkodobé půjčky pro všechny

11.6.2014

Kdo v dnešní době nepotřebuje půjčit peníze, ať už na přežití do výplaty či na pořízení nějakého vybavení auta či jiné záležitosti jako je dovolená a podobně. Pokud potřebujete půjčit peníze, avšak v bance Vám půjčku zamítli, či hledáte nějakou půjčku, kdy můžete mít částku vyplacenou do následujícího dne bez zbytečných formalit, volte nebankovní půjčku.

Nebankovní půjčky jsou takové půjčky, které se vybavují velice snadno, a nemusíte dokládat různé listiny, které po Vás v bance žádají. Není Vám nahlíženo do bankovního registru, tudíž pokud máte nějaký problém v registru tak Vám půjčku i tak schválí. Jaké druhy nebankovních půjček můžeme nalézt:

Ferratum sms půjčka

Jedná se o půjčku, která je poskytována osobám od 21 let. Není třeba žádného zajištění. Půjčka je splatná do 30 dnů, je zde možnost domluvy. Částka, kterou si můžeme půjčit je od 1 000 Korun českých do 10 000 Korun českých.

Home credit

Společnost Home credit je nebankovní společnost, poskytující půjčky. Částka, kterou si lze zapůjčit je od 30 000 Korun českých do 150 000 Korun českých.

Provident

Společnost provident je rovněž nebankovní společnost, která poskytuje půjčky. Půjčky jsou poskytovány od 5 000 do 50 000 Korun. Forma splátek bývá zpravidla týdenní.

Online půjčky

Půjčky online můžeme vyřídit z pohodlí domova, nemusíme nikam chodit a čekat na schvalování několik dní. Půjčky online jsou jedny z nejrychlejších půjček. Peníze jsou obvykle dodány do 24 hodin

Žádné komentáře

Komentáře nejsou povoleny.