Která půjčka je nejvýhodnější?

20.1.2014

Na finančním trhu najdeme nebankovní půjčky s různými podmínkami pro schválení. Nebankovní půjčky jsou krátkodobé – do výplaty, středně a dlouhodobé. Krátkodobé půjčky jsou na období maximálně jednoho měsíce, získat je je velmi snadné.

Středně a dlouhodobé půjčky jsou od 20 000 kč až do několika milionů. Vyšší částky půjček jsou poskytovány oproti zástavě nemovitosti. Nevýhodou nebankovní půjčky je vyšší RPSN, mnohdy přesahující i 100%. Nabídky na nebankovní půjčky na nás vyskakují z reklam na internetu, v televizi, na poštách ale i v novinách a na letácích ve schránce. Pokud máte o nebankovní půjčky zájem, zjistěte si která je nejvýhodnější třeba pomocí online srovnání. Každý z nás však výhodnost půjčky posuzuje jiným kritériem. Pro někoho je nejvýhodnější půjčka podle výše splátky, pro někoho podle výše úrokové sazby a někdo považuje za nejvýhodnější půjčku tu, která mu poskytne peníze ihned.

Nebankovní půjčky nabízí Cofidis. Cofidis půjčky bez registru patří k nejvýhodnějším půjčkám a také k nejvyhledávanějším. Peníze si můžete půjčit formou revolvingového úvěru, splátkového prodeje nebo kreditní karty.

Nejvýhodnější je protože nabízí úročení půjček jako v bance, sami si nastavíte kolik chcete půjčit a jak dlouho splácet. Podmínky pro získání půjčky jsou následující: o půjčku může požádat každý se stabilním příjmem – osvč, důchodci, ženy na md, zaměstnanci. Minimální věk je 18 let. Musíte předložit platný doklad totožnosti, druhý doklad totožnosti, výpis z účtu, při úvěru nad 100 000 dokládáte i potvrzení o příjmu. Je potřeba také mít vlastní bankovní účet a funkční telefon. Výsledek posouzení žádosti se dozvíte ihned. Cofidis půjčky bez registru nezkoumají registry dlužníků, nepůjčí vám pouze s exekucí. Půjčku můžete splatit předčasně bez sankcí. Peníze můžete využít dle libosti. Chcete nové auto, nábytek či rekonstrukci kuchyně? Cofidis vám pomůže vaše sny splnit. Další důvod, který činí půjčku výhodnou, je možnost sjednání půjčky pohodlně přes internet. Kalkulačka vám spočítá přesnou částku, která se objeví i na úvěrové smlouvě bez dalších poplatků. Půjčku si můžete sjednat nezávazně. Pokud vás nabídka neosloví, můžete ji s klidem odmítnout.

Pokud se pro nebankovní půjčky rozhodnete, vybírejte si prověřené poskytovatele půjček, neplaťte poplatky předem a nezapomeňte si před podpisem přečíst smlouvu včetně všech příloh a malého písma. Seznamte se se všemi poplatky, ceníkem a pokutami za nedodržení smlouvy, aby jste potom nebyli překvapeni nečekaným navýšením půjčky. Cofidis vám dá smlouvu k přečtetí ještě před jejím uzavřením. Smlouva je stručná a přehledná, pokud si nevíte rady, rádi vám pomohou vyškolení operátoři na zákaznické lince. Pokud nechcete utrácet peníze za telefon, stačí vyplnit formulář a počkat, až vám zavolají zpět. Nejlepší radou je vždy srovnat půjčky pomocí online srovnávačů. Doporučujeme využít portál CoolPůjčky.cz.

Žádné komentáře

Komentáře nejsou povoleny.