Půjčka až 166.000 Kč bez čekání

31.3.2015

Jestliže potřebujete opravdu rychlou půjčku, můžete zajít do některé ze známých nebankovních společností, kde vám bude z hlediska půjčky maximálně vyhověno a vy si budete moci užívat finančních prostředků klidně i do 24 hodin. Moderní nebankovní společnosti soukromého charakteru již dokážou nabídnout půjčky opravdu rychlého ražení.

Na mysli máme hlavně takzvané rychlé online půjčky. Ty umí nabídnout celá řada nebankovních společností, mezi nimiž si mohou uživatelé internetu, respektive žadatelé o půjčku vybírat takový úvěr, který jim bude sedět přímo na tělo.

Buďme ale konkrétní a poukažme si na nějaké ze společností zabývající se těmito úvěry. První z těchto známých s historií prověřených společností je bezesporu Home Credit. Ten je schopen poskytnout půjčku v maximální výši 150 000 korun. Jedná se o půjčku hotovostního charakteru, jež je poskytována všem lidem disponujícím pravidelným příjmem. Kdokoli, kdo má pravidelný příjem, může požádat některým ze stanovených způsobů o půjčku, která mu bude vydána. Ideální volbou je půjčka Home Credit online poskytovaná na internetu.

Postup při získání půjčky je naprosto triviální, jelikož stačí pouze navštívit web této společnosti a pak již jen vyplnit online formulář o půjčce od společnosti Home Credit. Jinak ale není nijak náročné poslat SMS zprávu společnosti Home Credit s příslušným textem a můžete získat půjčku i tímto způsobem. Home Credit nabízí jako bonus k půjčce i zvýhodněné další služby. Jmenovat bychom měli nákupy na splátky a též nákup nového automobilu. Mimo Home Credit poskytuje půjčky online i celá řada dalších soukromých subjektů.

Jedním z nich je společnost Profi Credit, která se již pohybuje na českém finančním trhu již několik let a rozhodně se jedná o spolehlivou společnost poskytující dva základní druhy úvěru. Prvním je standardní překlenovací úvěr, který slouží k zalepení některých dluhů, které se mohou udělat třeba soukromé subjekty. Když potřebuje podnikatel v insolvenci zaplatit svým zaměstnancům, pak je Profi Credit na místě a pomůže překlenovacím úvěrem. Druhou podobou půjčky je zaměstnanecký úvěr pro lidi potřebující rychle finanční prostředky, a to až do celkové výše 166 000 korun. Na zaměstnanecký úvěr dosáhnou všichni včetně lidí pobírajících pouze sociální dávky některého typu. Mezi pravidelný příjem jsou počítány též.

Žádné komentáře

Komentáře nejsou povoleny.