Více o společnosti Home Credit

8.5.2014

Společnost Home Credit je jednou z nejvýznamnějších finančních společností řadící se do nebankovního sektoru a poskytující půjčky v České Republice. Home Credit nabízí financování pro běžné spotřebitele a možnost účelových úvěrů.

Čím je společnost Home Credit tak odlišná od ostatních?

Hlavní rozdíl spočívá v tom, že vyřízení půjčky je velmi rychlé a k posouzení zda Vám bude úvěr poskytnut či ne Vám stačí pouhé dva doklady totožnosti. Můžete si vybrat hotovostní úvěry až do výše 150 000 korun. Nemusíte udávat důvody, proč půjčku potřebujete či na co ji hodláte použít. Není zapotřebí ručit žádným majetkem či třetí osobou. Pokud byste nebyly s půjčkou spokojeni, můžete ji předčasně ve lhůtě 30ti dnů ze zákona bezplatně vrátit. Půjčka se dá pojistit proti schopnosti splácet. Lhůta splatnosti se pohybuje od 10 do 84 měsíců od data uzavření smlouvy. Home Credit je dnes jedna z nejdostupnějších a nejlépe hodnocených finančních společností, poskytující úvěry na našem trhu.

Další půjčky:

Mezi další úvěrové společnosti patří ty, které nabízí půjčky bez potvrzení o příjmu. Jsou to společnosti, které nabízí hotovostní úvěry ve výši několika desítek tisíc korun. Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou dnes dostupné, a hojně využívané, neboť je mohou získat osoby, které mají buďto příjem nízký nebo nepravidelný či žádný. Jsou to rizikové skupiny, kterým banka úvěr neposkytne. Dále se zde řadí sms půjčka. Tato ferratum sms půjčka nabízí možnost půjčit si peníze prostřednictvím Vašeho telefonu či internetového formuláře. Úvěr je schvalován do několika desítek minut a hned víte, jak na tom jste. Jedná se o půjčky od 1000 do 1000 korun českých.

Žádné komentáře

Komentáře nejsou povoleny.